• ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
  • КОМФОРТНЕ ЖИТТЯ

  • RICH HOUSE
  • У ТИХОМУ ЦЕНТРІ КИЄВА

Сучасний клубний будинок. Квартири з терасами, камінами й видом на заповідник.

Здорове дозвілля

Заповідник біля самого будинку

З вікон ЖК Rich House відкривається розкішна панорама на заповідник «Багріева Гора». Дивовижне місце для відпочинку з сім’єю на свіжому повітрі і поїздок на велосипеді. Найближчим часом тут буде облаштовано міський парк з усією інфраструктурою (Докладніше).

Висока мобільність

Тихий центр Києва

Житловий комплекс «Rich House» розташований в Голосіївському районі міста Києва, за адресою вул. Столєтова 50, на віддалі від галасливих вулиць і одночасно в центрі мегаполісу.  Дорога в саме серце міста займе меньш ніж 10 хвилин.

Сучасні планування

Малоповерхова забудова

Комплекс складається із будинків висотністю 4-5 поверхів.

Багато паркомісць

У будинку передбачено підземний паркінг.

Місця зберігання

Додаткові місця зберігання та велобокси в будинку.

Привілеї мешканців комплексу

Експлуатований дах

Експлуатований дах з індивідуальними терасами, з якої відкривається чудова панорама на «Багріеву гору».

Велобокси

Велобокси, вони ж - комори, площею від 3м для вашої зручності зберігання великогабаритних речей, велосипедів, лиж та сноубордів у будинку.

Підземний паркінг

Великий дворівневий підземний паркінг дозволить не турбуватися про збереження свого автомобіля.

Презентабельні ліфти

У будинках застосовуються ліфти класу Бізнес.

Автономне опалення

Двоконтурні газові котли BOSH виробництва Італія для квартир.

Вентильовані фасади

Комбіновані вентильовані фасади будинків.

НАЙБЛИЖЧІ ОБ'ЄКТИ

Основні найближчі об’єкти мікрорайону.

Житловий комплекс Rich House

Річ Хаус, один з кращих проектів, які були втілені в життя за останні роки в столиці. Тут пропонують придбати високоякісні та комфортні житлові приміщення на найкомфортніших умовах. Квартири бізнес-класу в новобудовах Rich House в Києві – це поліпшене зручне планування, організована інфраструктура і близьке розташування до необхідних об’єктів.

Особливості новобудови Річ Хаус в Києві

Головна особливість, яку має житловий комплекс Річ Хаус – якість будови. У процесі будівництва використовуються виключно надійні і сучасні матеріали, що гарантують довговічність будови. ЖК RichHouse розташований в Голосіївському районі: будь-якому жителю Києва відомо, наскільки привабливий цей район, який розташований в десяти хвилинах їзди від центру міста. Ще одним з найважливіших переваг є Голосіївський парк, він же ліс – мальовниче і неповторне своєю красою місце. Велика кількість рослинності і свіжість повітря, комфортна транспортна розв’язка, наявність необхідних соціальних установ  поблизу – навіть для бізнес-класу такі нюанси можуть стати вирішальним фактором для вибору житла. Житловий комплекс Річ Хаус – це проект, орієнтований на зручність і високу якість життя.

ЖК Річ Хаус – гарантія комфорту життя

Перше, що впадає в очі при відвідуванні місця де буде розташовуватися новобудова Річ Хаус – це мальовничі пейзажі густого лісу. Для зручності для майбутніх мешканців ЖК Rich House в Києві включає в себе:

  • розробку і створення зручної паркової зони, яка веде до лісу – ушляхетнена алея, лави та інші умови для приємних прогулянок;
  • на території житлового комплексу буде обладнана зручна паркувальна зона (паркінг в два рівня);
  • для безпечного і цікавого дозвілля для дітей планується майданчик;
  • для організації безпеки мешканців планується встановити систему особливого контролю.
ЖК Річ Хаус в Києві – це не тільки гарантія комфорту життя в умовах сучасного мегаполісу, але і вдале поєднання спокою й умиротворення серед природних красот. Дійсно, проект розроблений з урахуванням всіх особливостей: він повністю руйнує стереотипи про новобудови, пропонуючи жителю новий формат безпечного, зручного, довговічного житла.